hoker w stylu loft

Lofty to jeden z ostatnich hitów w aranżacji wnętrz. Gdy również myślisz o urządzeniu kuchni albo aneksu lub nawet całego swojego domu w tym stylu, sprawdź, jakie hokery warto do niego dopasować!

Kuchnia w stylu loft

Styl loft, który określany jest też jako industrialny albo przemysłowy, to doskonała propozycja do wielu wnętrz. Świetnie nadaje się on też do kuchni albo do aneksu kuchennego, aby nadać całej aranżacji niebanalny wygląd – połączenie przemysłowej surowości z niewymuszoną elegancją.

Kuchnie urządzone w stylu loft najczęściej wyposażone są w drewniane meble lub meble z elementami metalowymi, a także wyróżniają się detalami jak cegła czy beton. Dzisiaj umeblowanie do takich kuchni można zakupić nie tylko jako gotowe, ale także można zamówić je w zakładach stolarskich.

Gdy w kuchni albo w aneksie w stylu loft ma znaleźć się też miejsce do spożywania posiłków i ma być ono zlokalizowane przy blacie, w takim przypadku nie można zapomnieć o odpowiednich siedziskach. W tym przypadku najlepszym wyborem będą hokery, czyli wysokie stołki barowe. Co kupić?

Hokery industrialne do kuchni i aneksu kuchennego

Wysokie stołki w kuchni w stylu loft powinny być jej dopełnieniem. Właśnie dlatego stosuje się wtedy materiały jak metal oraz drewno. Także ciekawym dopełnieniem wnętrza mogą być hokery wykonane z tworzyw sztucznych.

Aby stworzyć stylowe wyposażenie wnętrza, warto zdecydować się na krzesło barowe industrialne o metalowej podstawie w czarnym kolorze oraz z siedziskiem wykonanym z litego drewna. Takie krzesła dostępne są również w stylowych wariantach o dekoracyjnej podstawie, która może przypominać swoim kształtem literę Z.

Inna ciekawa propozycja do krzesła w całości wykonane z metalu. Są one oferowane w wielu kolorach – od klasycznej czerni, przez szarość, a skończywszy na rzucających się w oczy barwach jak granatowa, czerwona, żółta.

Wiele innych inspiracji można znaleźć w internecie, dlatego można wtedy łatwo dopasować takie hokery w stylu loftowym, które będą najlepiej pasowały do danego wnętrza.

Gdzie kupować hokery w stylu loft?

Duże zainteresowanie stylem loft powoduje, że krzesła barowe wpisujące się w takie aranżacje można zakupić aktualnie w wielu sklepach, między innymi w popularnych marketach z meblami, sklepach specjalizujących się w sprzedaży siedzisk, a także w sklepach internetowych – wtedy zamówienie na hokery w stylu loftowym można złożyć bez wychodzenia z domu.