Hoker Sisi 77

Krzesła barowe inaczej zwane hokerami znajdują wbrew w pozorom zastosowanie nie tylko w barach. Co raz częściej są również spotykane w naszych kuchniach przy wyspach kuchennych. Warto wiedzieć, że wyspy kuchenne są zazwyczaj w ten sposób skonstruowane, że są nieco wyższe niż standardowe szafki kuchenne. Można również zamówić wyspę, która będzie miała wyodrębnioną cześć na schowanie właśnie krzeseł barowych. Wówczas wyspa kuchenna może nam służyć nie tylko do przygotowania posiłków, ale również do ich spożywania. Wyspa to idealne miejsce do spożycia choćby szybkiego, małego śniadania. Natomiast kwestia wyboru odpowiednich krzeseł barowych jest niezwykle istotna, aby zachować ciągłość wystroju kuchni. W sklepach meblowych znajdziemy szeroki wybór różnorodnych hokerów. Ciekawą opcja może być choćby Hoker Sisi 77.

Hoker Sisi 77

Krzesło barowe Sisi 77 to doskonale rozwiązanie zarówno do kuchni gdzie mamy wysoką wyspę, ale również do recepcji, czy też do stolika barowego. Jest to bez wątpienia model atrakcyjny, ponadczasowy i solidnie wykonany. Opisywany hoker charakteryzuje się trwałą konstrukcją i posiada wygodną podpórkę na nogi. Siedzisko krzesła znajduje się na wysokości 77 cm od podłoża. Dzięki temu możemy na nim bez wątpienia siedzieć bardzo wygodnie. Hoker Sisi 77 dostępny jest różnorodnych wersjach kolorystycznych. Warto również podkreślić, że hoker dysponuje bardzo wygodnym oparciem, a także siedziskiem. Komfortowe siedzisko wykonane jest z pianki o gramaturze 25kg/m3, która posiada certyfikat ekologiczny OEKO-TEX. Podkreślmy jeszcze, że siedzisko jest obustronnie tapicerowanie. Tak solidne wykonanie zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Dlaczego warto kupić krzesło barowe Sisi 77?

Dlaczego krzesło Sisi 77 jest dobrym wyborem? Co jeszcze przemawia za jego zakupem? Przede wszystkim warto również podkreślić, że nogi hokera są odpowiednio zabezpieczone za pomocą stopki filcowej. Dlatego tez nie ma ryzyka, że użytkując krzesło w jakikolwiek sposób porysujemy sobie podłogę. Producent daje nam 2-letnią gwarancję. Jako, że krzesło barowe należy do mebli silnie eksploatowanych, to taki okres gwarancji jest ciekawą propozycją. Podczas zakupu hokera możemy wybierać nie tylko w szerokiej gamie kolorystycznej, ale również możemy wybrać konkretny rodzaj tkaniny jakim będzie obite nasze krzesło. Komu można polecić ten rodzaj krzesła barowego? To zdecydowanie idealne rozwiązanie do kuchni, gdzie mamy do dyspozycji wysoką wyspę. Wówczas szybkie śniadania, czy też kawa połączona z czytaniem gazety przebiegną nam w komfortowych warunkach. Jest to również odpowiednie rozwiązanie do barów, czy też na recepcję. Krzesło barowe Sisi 77 jest bardzo eleganckie i sprawdzi się niemalże w każdym wystroju wnętrza.