Hoker Sisi 77

Nie masz miejsca, aby w kuchni ustawić zwykły stół z siedziskami, ale doceniasz komfort? W takim przypadku postaw na hokery z oparciem, które będą zapewniały wygodę zwykłego krzesła, a jednocześnie można łatwo umieścić je przy blacie.

Hokery to jeden z ostatnich hitów w aranżacji wnętrz kuchennych. Kiedyś kojarzone były głównie z barami, ale teraz można coraz częściej zauważyć je w aranżacjach domów i mieszkań. To wysokie krzesła, które świetnie nadają się jako dodatek do kuchni lub aneksu kuchennego, aby ustawić je przy blacie, na przykład wyspy kuchennej albo półwyspu kuchennego.

 

Komfortowe krzesła barowe z oparciem

Dzisiaj na kupujących czeka wiele modeli krzeseł barowych. Wśród nich znajdują się taborety, hokery z niskimi oparciami, ale również modele z wysokimi oparciami, które zapewniają najwyższy poziom komfortu.

 

Gdy poszukujesz zatem wygodnych siedzisk do kuchni, w takim przypadku stołki barowe z oparciem będą strzałem w dziesiątkę. Wysokie oparcie powoduje, że można wygodnie oprzeć się o nie podczas spożywania posiłku, a przez to odciążyć swoje plecy.

 

Hokery z oparciem – przegląd model

Pełna gama modeli hokerów z oparciami powoduje, że można dopasować je do aranżacji każdej kuchni. Co wybrać?

 

Do klasycznie urządzonych wnętrz, wnętrz w stylu skandynawskim czy wnętrz rustykalnych lub shabby chic doskonały będzie hoker drewniany z oparciem, na przykład wykonanym z dekoracyjnych szczebelków lub w kształcie litery X. Takie hokery można także uzupełnić poduszkami, aby były jeszcze wygodniejsze.

 

Inna propozycja do hokery z oparciem w stylu glamour. Są one wykonane w nowoczesnym nurcie designu, ale przyciągają uwagę swoim pałacowym szykiem – aksamitne tapicerki lub tapicerki ze skóry ekologicznej w tych hokerach są ozdobnie pikowane i przeszywane, na przykład we wzór kwadratów lub rombów.

 

W sprzedaży można znaleźć też nowoczesne hokery wykonane z tworzyw sztucznych – wysokie oparcia wykonane z wytrzymałego plastiku również oferują wysoki poziom komfortu. Tego typu hokery można zakupić też w przystępnych cenach.

 

Gdzie kupić wygodne hokery z oparciami?

Aby wyposażyć swoją kuchnię w komfortowe hokery z oparciami, warto zapoznać się z ofertami dostępnymi w internecie. To właśnie online na kupujących oczekuje nie tylko wiele modeli w przystępnych cenach.

 

Za komfortowy hoker z oparciem trzeba zapłacić od około 130 złotych do 200 złotych, ale w sprzedaży można znaleźć też modele znacznie droższe. Aby jednak wyposażyć swoją kuchnię w wygodne stołki barowe, nie trzeba jednak płacić dużo.