Hoker Sisi 77

Glamour to styl cieszący się teraz bardzo dużym zainteresowaniem. Pałacowy, dworkowy szyk doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, gdy zostanie on uzupełniony modnymi detalami właśnie w stylu glamour. Gdy urządzasz tak kuchnię i chcesz dobrać do niej krzesła barowe, czyli hokery, sprawdź nasze propozycje!

Styl glamour w kuchni

Kuchnia w stylu glamour może być nazwana nowoczesną, jednak zawiera ona wiele detali, które nadają jej luksusowy wygląd rodem z francuskich dworków czy pałaców. Najczęściej wnętrza tego typu są jasne, ale zawierają także kontrastowe elementy w intensywnych kolorach – fioletowy, czarny, szary.

 

Glamour w kuchni to meble nowoczesne lub klasyczne, na przykład z dekoracyjnymi witrynami, frezowaniem. Ważne jest również oświetlenie – najczęściej pośrodku pomieszczenia zwisa dekoracyjne lampa, na przykład żyrandol z kryształkami. Charakterystycznym elementem aranżacji są też chromowane detale.

 

Krzesła barowe do kuchni w stylu glamour

Gdy w kuchni posiłki mają być spożywane przy blacie, na przykład wyspie kuchennej albo półwyspie kuchennym, wtedy najlepszym zakupem będą nowoczesne hokery do kuchni. To wysokie krzesła barowe, które dostępne są w wielu wariantach wzorniczych, dlatego można dopasować je także indywidualnie do swojego gustu i wystroju wnętrza.

 

Takie luksusowe krzesła barowe do kuchni są dostępne w wielu sklepach – można zamówić je również w internecie. Co wybrać, by nadać wnętrzu szykowny wygląd?

 

Hokery z aksamitną tapicerką

Aksamitna tapicerka będzie świetnie korespondowała z wnętrzami urządzonymi z pałacowym przepychem w stylu glamour. Załamujące światło tkaniny aksamitne, które określane są też jako welur, wprowadzają do wnętrz ekskluzywny wymiar. Mogą być też uzupełnione dekoracyjną kołatką z tyłu albo widocznymi nitami.

 

Hokery na metalowej ramie

Druga świetna propozycja to hokery kuchenne na metalowej ramie, na przykład hokery z wykończeniem ze skóry ekologicznej albo aksamitu. Metalowa rama wykonana z chromowanej stali albo ze stali w kolorze złota kapitalnie wygląda we wnętrzach w stylu glamour.

 

Hokery na kółkach

Praktycznym pomysłem do kuchni mogą być również hoker na kółkach. Do wnętrz urządzonych w stylu glamour polecane są głównie modele z ozdobnymi tapicerkami z geometrycznymi wzorami przeszycia oraz z niebanalnymi siedziskami w kształcie okręgu.

 

Wiele innych stylowych hokerów do luksusowych wnętrz można znaleźć już teraz w internecie.