krzesła barowe w kuchni przy wyspie

Hokery to krzesła przeznaczone głównie do stosowania przy wysokich blatach. W sprzedaży można znaleźć także niskie krzesła barowe, które będą sprawdzały się przy stołach oraz meblach o niższej wysokości.

Dobór odpowiedniego rodzaju siedzisk w kuchni oraz w jadalni ma bardzo duże znaczenie. Warto zatem przed zakupem zapoznać się z różnymi propozycjami producentów, aby dopasować je specjalnie do swojego gustu, aranżacji wnętrza czy przeinaczenia.

 

Niskie hokery – czyli jakie?

Pod pojęciem niskich hokerów znajdują się modele, które ze względu na swoją konstrukcję przypominają hokery wysokie, ale mają niżej umieszczone siedzisko. Taki niski hoker może zatem sprawdzić się tam, gdzie jego wysoki brat się nie sprawdzi.

Niskie krzesła barowe mogą być zatem doskonałą alternatywą dla tradycyjnych krzeseł. Będą dobrze pasowały do niskich blatów w kuchni, a także do zwykłych stolików. Mogą być one używane w kuchniach i w aneksach kuchennych w wielu stylach, ale także nadają się do jadalni, do sypialni, salonu, dlatego mają one uniwersalne zastosowanie.

 

Rodzaje niskich hokerów

Producenci mogą zaoferować wiele typów niskich hokerów, które różnią się pomiędzy sobą swoim wyglądem oraz wymiarami. Zwykle ich wysokość to około 55-65 cm dla siedziska, ale warto sprawdzić dokładnie, jakie ma określony mebel, a następnie porównać go z miejscem, w którym ma być ustawiony.

Niskie hokery mogą mieć postać zwykłych taboretów bez oparć, ale również można kupić modele wyposażone w praktyczne oparcia, a nawet w podłokietniki, aby korzystać z nich jeszcze wygodniej.

Oczywiście, przy zakupie trzeba zwrócić także uwagę na styl hokerów. Tutaj także można przebierać w rozmaitych wariantach, na przykład do wnętrz w stylu skandynawskim można dobrać modele wykonane z drewna, natomiast do aranżacji glamour te wykończone miękkimi tapicerkami z dekoracyjnego weluru z pikowaniem.

 

Gdzie można kupić niski hoker?

Niskie hokery nie są tak często spotykane jak te wysokie, dlatego są one dostępne tylko w wybranych sklepach. Najszersza gama modeli czeka na kupujących w internecie, dlatego to właśnie tam warto poszukać odpowiedniego wyposażenia do swojej kuchni lub innych wnętrz.

Zakupienie hokerów online jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy tylko parę minut, aby wyszukać stylowe, modele, a potem natychmiast złożyć swoje zamówienie. Zakupione meble mogą zostać dostarczone pod wskazany adres już w przeciągu jednego dnia roboczego!