hokery w kuchni

Hokery, czyli krzesła barowe doskonale nadają się do kuchni. To nowoczesne, wygodne stołki, które umieszczane są przy blacie i tworzą wtedy przy nim komfortowe miejsce do spożywania posiłków. Chcesz kupić nowoczesne hokery do kuchni lub aneksu, ale nie wiesz, co wybrać? Oto nasze propozycje!

 

  1. Białe krzesło barowe z drewnianymi nogami

To jeden z najczęściej wybieranych modeli przeznaczonych do wnętrz w stylu skandynawskim.

 

Wykonane z plastiku siedzisko jest umieszczone na czterech nogach z litego drewna. Krzesło uzupełnione jest również praktyczną podpórką na nogi wykonaną z metalu albo z drewna. Dzięki temu można uzyskać stylowe połączenie nowoczesności i tradycji.

 

Białe hokery z drewnianymi nogami doskonale nadają się do kuchni jasnych, naturalnych. Świetnie pasują także do mniejszych wnętrz. Można zakupić je w wielu wariantach siedzisk – z oparciem wysokim, niskim, a nawet z podłokietnikami.

 

  1. Czarne krzesło barowe w industrialnym stylu

Gdy Twoja kuchnia urządzona jest w stylu loft, doskonałym dodatkiem do niej będzie czarne krzesło barowe. Metalowa rama oraz proste siedzisko, na przykład z drewna albo skóry, nadaje mu elegancki, ale jednocześnie surowy wygląd.

 

Takie hokery są oferowane w wielu estetycznych wzorach, więc można łatwo dopasować je do miejsca ich ustawienia. Mają też uniwersalny wygląd – świetnie sprawdzą się również w nowoczesnych aranżacjach.

 

  1. Granatowy hoker z tapicerką

Gdy poszukujesz sposobu na urozmaicenie wygląd kuchni, warto postawić na plamę koloru. Taką rolę mogą odgrywać również hokery. W nowoczesnych wnętrzach kapitalną propozycją jest granatowe krzesło barowe z tapicerką wykonaną ze skóry ekologicznej albo luksusowego aksamitu.

 

  1. Krzesło barowe na chromowanej podstawie

Gdy poszukujesz krzesła barowego przeznaczonego do nowoczesnego wnętrza, w takim przypadku kapitalnym pomysłem będzie to, które zostało osadzone na chromowanej podstawie.

 

Takie nowoczesne krzesła barowe dostępne są w wielu wariantach do wyboru, między innymi jako krzesła z siedziskiem z formowanego drewna, krzesła w stylu glamour z tapicerowanymi siedziskami czy też krzesła nowoczesne z siedziskami z tworzywa sztucznego.

 

  1. Przezroczyste krzesła barowe

Lubisz niebanalne przedmioty? W takim przypadku świetnym pomysłem do Twojej kuchni mogą być przezroczyste krzesła barowe.

 

To stołki, które wykonuje się z tworzywa jak poliwęglan. Jest ono transparentne i przy tym bardzo wytrzymałe. Do wyboru są modele z oparciami i bez nich.