Krzesła biurowe przeznaczone do pracy powinny być przez nas szczególnie starannie dobrane. Podczas pracy przy biurku spędzamy w pozycji siedzącej często nawet więcej niż 8 godzin dziennie. Jeśli korzystamy tym wypadku z krzesła maksymalnie niewygodnej to cierpi wówczas na tym nasze zdrowie. W szczególności takie niedogodności odbijają się na naszym kręgosłupie. Niestety spora liczba osób pracujących w biurach nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. A przecie wystarczyłoby tylko dobrać odpowiednie krzesło obrotowe, wygodne i o odpowiednich rozmiarach. Wówczas nawet praca przebiegałaby nam zupełnie przyjemniej. NA jaki więć model krzesła warto postawić? Zastanówmy się jakie możliwości otwiera przed nami korzystanie z krzesła biurowego Team PLUS black.

Krzesło biurowe Team PLUS black

Krzesło biurowe Team Plus black wyprodukowane przez firmę Marce Grospol – znanego i uznanego na rynku producenta wysokiej jakości krzeseł biurowych. Dostępne jest w różnych wersjach rozmiarowych, a także w bogatej kolorystyce. Czym charakteryzuje się opisywany model? Przede wszystkim krzesło biurowe Team PLUS Black posiada szereg przydatnych regulacji, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie siedziska, oparcia i podłokietników do preferencji użytkownika. Podłokietniki opisywanego modelu krzesła wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a także zostały wyposażone w szerszą nakładkę wykonaną z poliuretanu. Oparcie jest wygodne, grube i tapicerowane. Zapewnia wysoki komfort podczas opierania się. Zarówno w oparciu, jak i w siedzisku wykorzystana piankę tapicerską, która posiada certyfikat ekologiczny OEKO-TEX.

Ciekawy jest również sposób połączenia regulacji wysokości siedziska i kąta odchylenia oparcia. Po zwolnieniu odpowiedniej blokady możemy dowolnie modelować te dwa powyższe parametry. Dzięki temu krzesło możemy idealnie dopasować do naszych potrzeb. Dzięki możliwości regulacji wysokości podłokietników możemy je idealnie dopasować do naszych przedramion. Podstawa jezdna jest czarna i wykonana z nylonu. Dodatkowo wykazuje się nowoczesnym wyglądem.

Dlaczego warto kupić ten model?

Zastanówmy się jednak jakie są jeszcze powody, dla których warto kupić akurat ten model krzesła biurowego? Przede wszystkim producent zapewnia 3- letni okres gwarancji. Przy produkcie jakim jest krzesło biurowe wydaje się, że taki okres gwarancyjny jest całkiem atrakcyjny. Krzesło biurowe Team PLUS black jest produktem bardzo solidnym. Przede w wszystkim warto podkreślić, że posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania. Dopuszczalne obciążenie dla tego modelu to 150 kilogramów. Tak więc osoby zmagające się z nadwagą, mogą w pełni bezpiecznie korzystać z tego krzesła. CO ważne – jeśli już po zakupie zdecydujemy, że jednak podleliśmy złą decyzję, to zawsze mamy możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty zakupu.